logo
Welkom bij Pan Asia Diesel System Parts Co., Ltd.
+86 13143601772

Nieuwe brandstofinjector 295050-0401 370-7282 3707282 20R-2478 20R2478

Basic Properties
Place of Origin: VS
Brand Name: C-A-TERPILLA
Certification: ISO Contact: 86+ 19959162250
Model Number: 370-7282
Trading Properties
Minimum Order Quantity: 1
Prijs: $400-$550
Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, Western Union
Supply Ability: 1000
Product Summary
Brandstofinjector Caterpillar 370-7282 voor CAT 3512B Motor Industriële Diesel Brandstofinjector – OEM Kwaliteit Vervanging voor Caterpillar 3512B Serie Motoren De Caterpillar 370-7282 Brandstofinjector is een hoogwaardig diesel brandstofinjectiecomponent, ontworpen voor veeleisende industriële ...

Product Details

Product Name: CA-Terpillar-injector
Contact: 86+ 19959162250
OE no295050-0331: 370-7282
OE NO-12671: 295050-0401
Warranty: 12 maanden
Quality: Gloednieuw Echt
Type: Trk
Car Model: KAT MOTOR
AppliC-A-Tion: Brandstofinjectiesysteem
Material: Snelstaal
SIZE: Originele standaard
Product Description

 

Brandstofinjector Caterpillar 370-7282 voor CAT 3512B Motor

Industriële Diesel Brandstofinjector – OEM Kwaliteit Vervanging voor Caterpillar 3512B Serie Motoren

De Caterpillar 370-7282 Brandstofinjector is een hoogwaardig diesel brandstofinjectiecomponent, ontworpen voor veeleisende industriële toepassingen. Deze injector is ontworpen om te voldoen aan of te overtreffen de OEM-prestatie-eisen en biedt nauwkeurige brandstofverneveling, stabiele injectietiming, geoptimaliseerde verbrandingsefficiëntie en een verlengde levensduur in zware bedrijfsomstandigheden.

Onderdeelnummer 370-7282 wordt breed erkend binnen Caterpillar service netwerken, revisieprogramma's, aftermarket dieselinjectieleveranciers, motorrevisiebedrijven, onderhoudsleveranciers voor mijnbouwapparatuur, scheepsvoortstuwingsservicebedrijven en onderhoudsaannemers voor energieopwekking.

Deze injector wordt vaak geassocieerd met meerdere industrie-erkende kruisverwijzingsnummers, waaronder 20R-2478, 20R2478, T409982, T4-09982, 295050-0401, 2950500401, 295050-0400, 2950500400, en CA3707282, waardoor het voor inkoopafdelingen, motorrevisiebedrijven, wagenparkonderhoudsmanagers en dieselinjectiespecialisten gemakkelijker wordt om compatibele vervangingen te identificeren in verschillende inkoopsystemen.

De injector is geschikt voor Caterpillar 3512B dieselmotoren die worden gebruikt in energieopwekking, scheepsvoortstuwing, mijnbouwoperaties, olieveldapparatuur, industriële pompsystemen, noodgeneratoren en zware stationaire motorinstallaties wereldwijd.

 

 

 

Productinformatiedatabase

Artikel Details
Productnaam Brandstofinjector Assemblage
OEM-onderdeelnummer 370-7282
Alternatief Nummer 3707282
Remanufactured Nummer 20R-2478
Alternatief Remanufactured Nummer 20R2478
Kruisnummer T409982
Alternatief Kruisnummer T4-09982
Leveranciers Kruisnummer 295050-0401
Leveranciers Kruisnummer 2950500401
Leveranciers Kruisnummer 295050-0400
Leveranciers Kruisnummer 2950500400
Aftermarket Nummer CA3707282
Merk Caterpillar Compatibel
Motor Serie CAT 3512B
Brandstoftype Diesel
Toepassing Industrieel / Marine / Generator
Staat Nieuw / Remanufactured Beschikbaar
Productiestandaard OEM Equivalent
Markt Globaal

 

 

C4.4
295050-0331 295050-0361 295050-0401 295050-0411 295050-0421 295050-1810 295050-2400 295700-1200 370-7280
370-7281 370-7282 370-7286 370-7287 418-3229 4336862 571-0940    
 
 
 

 

ccaterpillar Brandstofinjector Serie - Motor - Apparatuur Toepassingstabelccccation Tabel

Brandstofinjector / Motor Serie Gangbare Injectietechnologie Overeenkomstige Motorplatform Gangbare ccccat Modellen / Apparatuur Platforms
3116 Serie Mechanische Injectie / Vroeg Elektronisch Platform 3116, 3116T, 3116TA, 3116DIT M318, M320 Wielgraafmachines; 135H Motor Grader; D6M Dozer
3126 / 3126B Serie HEUI 3126, 3126B 120H Motor Grader; 950G Serie II Wiellader; 950G Platform
3126E Serie HEUI 3126E Veel gebruikt in middelzware bouw- en industriële platforms vergelijkbaar met het 3126 toepassingsbereik
C6.4 Serie ACERT Injectieplatform C6.4 ACERT 320D / 320D L; 323D L / LN; 320D LRR; 320D FM
C6.6 Serie ACERT Injectieplatform C6.6 ACERT 320D / 320D L (C6.6 versies); 320E LN; 323E LN
C7 Serie HEUI C7, C7 ACERT 120K Motor Grader; 950H Wiellader
C7.1 Serie Common Rail / Latere Elektronische Injectie C7.1, C7.1 ACERT 320D2 / D2 L, 326D2, 330D2 Graafmachines; 950K, 950, 962, 930M Wielladers; Generator Sets
C9 Serie HEUI-B C9, C9 ACERT 330D / 330D L / 330D MH; bouw- en industriële platforms
C10 Serie Elektronische Unit Injectie Familie C10 140H, 143H, 160H, 163H, 14H, 16H Motor Graders; 814F Wiellader; 815F Compactor; 816F Landfill Compactor; 966G II, 972G II Wielladers; D7R II Dozer; 725 / 730 Knikiertrucks; R1600G, R1700G LHD; W345B II Wielgraafmachine; 345B / 365B Graafmachines
C12 Serie Elektronische Unit Injectie C12, C12 Marine Veel gebruikt in 140H, 143H, 160H, 163H, 14H, 16H; 966G II, 972G II; D7R II; 725 / 730; W345B II; 345B / 365B; ook veel gebruikt in maritieme toepassingen
C13 Serie MEUI C13, C13 ACERT 345D L Graafmachine; 730C EJ Knikiertruck; Generator Sets; Industriële Power Platforms
C15 Serie MEUI C15, C15 ACERT 770 Off-Highway Truck; 374D L / 374F L Graafmachines; 365C Demolition Excavator; R3000H LHD; Industriële Power en Generator Sets
3406E Serie EUI 3406E AD30 Ondergrondse Mijnbouwtruck; 16H Motor Grader; 824G Serie II Wiellader; 826G Serie II Landfill Compactor
C18 Serie EUI / Latere Elektronische Injectie Platform C18, C18 ACERT Generator Sets; Maritieme Toepassingen; Grote Industriële en Mijnbouw Platforms
 
FAQ

 

V: Hoe lang duurt het voordat het bij mij thuis is?
A: Het hangt af van de verzendmethode die u kiest. Als u de goederen zo snel mogelijk wilt ontvangen, raden we u aan Express te kiezen.


V: Als ik niet tevreden ben met het product, kan ik het dan retourneren?
A: Ja, wij bieden vervanging en onderhoudsdiensten tijdens de garantieperiode. Neem contact met ons op voordat u de goederen retourneert.

 

Hoe kan ik er zeker van zijn dat het onderdeel op mijn graafmachine past?

Geef ons het juiste modelnummer/machinereeksnummer/eventuele nummers op de onderdelen zelf. Of meet de onderdelen en geef ons de afmetingen of tekening.

Waarom Kiezen Voor Ons

1. Laten we praten — we hebben GEEN taalbarrière

2. Vraag naar meer productinformatie — er zijn bijna 2000 producten voor uw keuze!

3. Super Waarde - Onze rijke ervaring helpt u de winst te verhogen met een kosteneffectief voordeel.

4. 3-12 maanden garantie, afhankelijk van de onderdelen.

Verpakking & Verzending:

 

Nieuwe brandstofinjector 295050-0401 370-7282 3707282 20R-2478 20R2478Nieuwe brandstofinjector 295050-0401 370-7282 3707282 20R-2478 20R2478Nieuwe brandstofinjector 295050-0401 370-7282 3707282 20R-2478 20R2478
Nieuwe brandstofinjector 295050-0401 370-7282 3707282 20R-2478 20R2478

 
Contactgegevens:
ADRES:Huangpu Machinery City, No.585-A, No.138, Southeast Road, Huangpu District, Guangzhou City,
Guangdong Province Tel:+86 020 88557755
Mobiel:+86 19959162250 Whatsapp::+86 19959162250
E-mail:2209396088@qq.com
 
 
 

 

VERWANTE PRODUCTEN

Send An Inquiry