|
Productdetails:
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
|
| OE-NR: | CUMMINS-INJECTOR | Productnaam: | 4326779 |
|---|---|---|---|
| OE NO1: | 4928346 | Contact: | Contact: 86+ 19959162250 |
| Garantie: | 12 maanden | Kwaliteit: | Gloednieuw Echt |
| Maat: | Originele standaard | Type: | Auto-onderdelen |
| Sollicitatie: | Brandstofinjectiesysteem | Materiaal: | Snelstaal |
| Markeren: | Cummins Common Rail brandstofinjector,QSK23 graafmachine dieselinjector,CUMMINS QSK60 brandstofinjector |
||
| Aantal |
4326779 |
| OEM NO |
4928346 |
| Applicatie-A-Tion | C-UMMINS INJECTOR |
| Betalingsduur | T/T, L/C, Western |
Tabel 1: Basisparameters
| Parameter | Detail |
| Deel nr. | 4326779 |
| Motorreeks | C-ummins QSK60 (V16 zware motor) |
| Type | Hoogdruk Common Rail Injector (HPI-systeem) |
| Controletipe | Elektromagnetisch aangedreven, ECM-gesloten schakelbesturing |
| Structuur | Lange stam, bovenste inlaat, onderste uitlaat, geïntegreerde solenoïde |
| Nettogewicht | 2.15 kg |
| Afmetingen | 315 mm × 62 mm × 62 mm |
| Materiaal | Gesmeed staal, onderdelen van metalen legeringen die met precisie zijn gehard |
Tabel 2: Prestatiespecificaties
| Parameter | Detail |
| Brandstofsysteem | C-ummins HPI hogedruk common rail |
| Operatiedruk van het systeem | 1800 ∼ 2400 bar |
| Openingsdruk van het spuitstuk | 340 ∼360 bar |
| Standaardstroom | 530 ∼ 550 cc/min @ 100 PSI |
| Configuratie van het spuitstuk | 10-gat × 0,24 mm, sproeihoek 150° |
| Werkspanning | 24 V gelijkstroom |
| Elektrische aansluiting | 2-pin Deutsch, IP67 |
| Reactietijd | ≤ 0,28 ms |
| Brandstofnorm | 0#/-10#/-20# Diesel, China III/IV, Euro III |
| Temperatuurbereik | -40°C tot +135°C |
Tabel 3: Toepassing en installatie
| Parameter | Detail |
| Motor geschikt | C-ummins QSK60 (V16 60L) |
| Boring × Stroke | 159 mm × 190 mm |
| Vermogensbereik | 1500 ∼ 2500 pk |
| Torkbereik | 65009500 N·m |
| Installatie koppel | 90 ‰ 100 N·m |
| Gaskets | 4099395 (koper, enkel voor eenmalig gebruik) |
| Inrichtingsnota's | Schoonmaak van brandstofpassages, vervanging van afdichtingen, ECM-kalibratie |
| Toepassingen | Mijnbouwtrucks, olieveld-eenheden, marine hoofdmotoren, generatorsets |
Tabel 4: Kwaliteit en garantie
| Parameter | Detail |
| Productklasse | Nieuw Originaal / OEM Gereproduceerd |
| Fabriekstest | 100% stroom, druk, lekken, atomisering, reactie en duurzaamheidstest |
| Garantie | Nieuw: 12 ¢ 24 maanden; Reman: 6 ¢ 12 maanden |
| Standaard | C-ummins QSK Originele, ISO 9001, TS16949 |
| Verpakking | Eenvoudige doos, roestvrije olie, schokbestendige schuim, antistatische zak |
| MOQ | 1 stuks |
| Veel voorkomende tekortkomingen | Slechte atomisering, lekken, zwarte rook, laag vermogen, ruw ijdel |
| Onbruikbare voorwaarden | Verontreinigde brandstof, waterbeschadiging, overdruk, demontage, ongecalibreerd gebruik |
C-ummins QSK60-serie injectoren zijn ontworpen voor 60,2L V16 QSK60-elektronica-besturingsmotoren met een groot volume, als kerncomponenten van het hogedrukcommon rail-systeem,tot vaststelling van C-ummins HPI-ultrahoogdrukinjectie-technologie en ECM-elektronisch gesloten schakelbesturing. Met de integratie van hoogpermeabele magnetoventielen en precisie-onderdelen van harde legeringen, die kernmodellen zoals 4088428 en 2881089 omvatten, passen ze 1500-2500 pk, die veel worden gebruikt in extreme zware scenario's.
Deze injectoren hebben een uniforme en delicate atomisatie, die de verbrandingsdoeltreffendheid van de brandstof effectief kan optimaliseren.vermindering van koolstofafzettingen en uitlaatgassen, voldoet aan de emissie-normen Tier 3/4 en Euro V, voldoet aan de oorspronkelijke normen van C-ummins en aan de relevante kwaliteitssystemen, is volledig getest voordat hij de fabriek verlaat,ze zijn gemakkelijk te installeren en onderhouden voor een stabiele werking op lange termijn.
Waarom kiezen jullie ons?
1.We zijn erg blij dat de klant ons een suggestie geeft voor prijs en producten.
2We hebben onze eigen professionele expediteur: snelle levering, goede service.
3.Onze feedback: U kunt altijd binnen 24 uur onze feedback krijgen.
4.EenNa verzending volgen we de producten voor u elke twee dagen, totdat u de producten krijgt..
Vervaardiging:
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Contactpersoon: Mr. Lee
Tel.: +86 13143601772