|
Productdetails:
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
|
| OE-NR: | CUMMINS-INJECTOR | Productnaam: | 4077076 |
|---|---|---|---|
| OE NO1: | 4062091 | Contact: | Contact: 86+ 19959162250 |
| Garantie: | 12 maanden | Kwaliteit: | Gloednieuw Echt |
| Maat: | Originele standaard | Type: | Auto-onderdelen |
| Sollicitatie: | Brandstofinjectiesysteem | Materiaal: | Snelstaal |
| Markeren: | Injectoren voor dieselmotoren,AUTOJIA graafmachine injector QSK23,4062091 diesel injector met garantie |
||
| Aantal |
4077076 |
| OEM NO |
4062091 |
| Applicatie-A-Tion | C-UMMINS INJECTOR |
| Betalingsduur | T/T, L/C, Western |
Tabel 1: Basisparameters
| Parameter | Detail |
| Komatsu deel nr. | 4077076 |
| Motorreeks | C-ummins QSK23 Elektronische motor (CM2250) |
| Type | Elektronen met een magnetisch aandrijfsysteem (HPI) |
| Structuur | Geïntegreerde magnetron, bovenste inlaat, onderste uitlaat, lang stroombuisontwerp |
| Nettogewicht | 1.814 kg |
| Afmetingen | 310 mm × 60 mm × 60 mm |
| Materiaal | Hoofdstuk: gesmeed staal; onderdelen: geharde legering; solenoïde: roestvrij staal met hoge doorlaatbaarheid |
Tabel 2: Prestatiespecificaties
| Parameter | Detail |
| Controle | Elektronische besturing van de ECM (24V solenoïde), gesloten schakel timing & flow |
| Operatiedruk | 1800 ‰ 2200 bar |
| Openingsdruk | 340 ∼360 bar |
| Stroompercentage | 520-540 cc/min @ 100 PSI |
| Deeltjes | 10-gat × 0,24 mm, sproeihoek 150° |
| Brandstofsysteem | C-ummins HPI hogedruk Common Rail System |
| Brandstofnorm | China III/IV, Euro III Diesel, 0# / -10# / -20# |
| Temperatuurbereik | -40°C tot +135°C |
| Elektrische apparatuur | 2-pin Deutsch connector, IP67 bescherming |
| Reactietijd | ≤ 0,28 ms |
Tabel 3: Toepassing en installatie
| Parameter | Detail |
| Motor geschikt | C-ummins QSK23 (23L Inline 6-Cyl, Turbocharged & naverkoeld) |
| Komatsu modellen | SA6D170E/SAA6D170E, PC1250-7/8 Graafmachines |
| Boring × Stroke | 159.0 mm × 190,0 mm |
| Vermogensbereik | 760 ∼ 950 pk |
| Torkbereik | 35004200 N·m |
| Installeer koppel | Montagebouten: 90 ‰ 100 N·m |
| Gaskets | 4099395 (koper, enkel voor eenmalig gebruik) |
| Installeer Notities | Diepzuivere brandstofpassages, vervanging van alle afdichtingen, ECM-recalibratie |
| Toepassingen | Mijnbouwtrucks, grote graafmachines, olieveldapparatuur, marine, generatie-sets |
Tabel 4: Kwaliteit en garantie
| Parameter | Detail |
| Graad | Nieuw Originaal / OEM Hervervaardigd (RX/R Suffix) |
| Fabriekstest | 100% stroom-, druk-, reactie-, atomisering-, lek- en duurzaamheidstest |
| Garantie | Nieuw: 12 ¢ 24 maanden; Reman: 6 ¢ 12 maanden |
| Standaard | C-ummins QSK Originele, ISO 9001:2015, TS16949 |
| Verpakking | Originele Komatsu/C-ummins doos, roestvrije olie, schokbestendige schuim, antistatische zak |
| MOQ | 1 stuks |
| Veel voorkomende tekortkomingen | Langzame reactie, slechte atomisatie, druppelen, zwarte rook, laag vermogen, ruw idle |
| Onbruikbare voorwaarden | Slechte brandstof, verontreiniging, overdruk, waterschade, demontage, ongecalibreerde programmering |
C-ummins QSK23-serie injectoren zijn ontworpen voor 23L grote QSK23 elektronische besturingsmotoren, als kerncomponenten van het hogedrukcommon rail-systeem,tot vaststelling van de C-ummins HPI hogedrukinspuitingstechnologie en de elektronische ECM-sluitloopregeling. Integratie van hoogpermeabele magnetoventielen en precisie-onderdelen van harde legeringen, kunnen ze 340-360 bar openingsdruk en 1800-2200 bar systeemdruk weerstaan, passen 760-950 pk,veel gebruikt in extreme zware-duty scenario's.
Deze injectoren hebben een gelijkmatige en delicate atomisatie, die de verbrandingsdoeltreffendheid van de brandstof effectief kan optimaliseren.,verminderen van koolstofafzettingen en uitlaatgassen, met inachtneming van de Tier3/4-emissienormen. Voldoen aan de oorspronkelijke normen van C-ummins, ISO 9001 en TS16949, volledig getest voordat ze de fabriek verlaten,ze zijn gemakkelijk te installeren en onderhouden voor een stabiele werking op lange termijn.
Waarom kiezen jullie ons?
1.Super Value - Onze rijke ervaring helpt u om uw winst te verhogen op kostenvoordeel.
2We hebben onze eigen professionele expediteur: snelle levering, goede service.
3.Onze feedback: U kunt altijd binnen 24 uur onze feedback krijgen.
4.EenNa verzending volgen we de producten voor u elke twee dagen, totdat u de producten krijgt..
Vervaardiging:
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Contactpersoon: Mr. Lee
Tel.: +86 13143601772